Serwis Rowerowy

Serwis rowerowy - Bydgoszcz

Posiadamy profesjonalny serwis rowerowy działający na terenie miasta Bydgoszcz, w którym nasi doświadczeni pracownicy wykonują wszelkiego rodzaju usługi naprawcze. Niezależnie od tego, czy naprawiamy przebitą oponę w wysłużonym dojeżdżającym do pracy, czy budujemy niestandardowy rower marzeń, zawsze zapewniamy naszym klientom uczciwy, profesjonalny serwis rowerowy.

Nasz serwis rowerowy oferuje pełną gamę usług rowerowych i części jak kierownice, koła, opony, pedały, czy siodła. Podejmiemy się wszelkich napraw, od prostych regulacji w rowerach szosowych po w pełni niestandardowe rowery wyczynowe i konserwację wszystkiego pomiędzy.  Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, w pełni współpracując z klientem, aby ten koniec końców mógł w pełni korzystać ze sprawnego roweru bez obaw o jakieś awarie.

Szczycimy się, że nasz serwis rowerowy dostarcza dokładnych szacunków i szybkich realizacji wszystkich napraw, z naciskiem na zadowolenie klienta. Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu oraz dostępowi do ogromu części rowerowych, nasz sprawdzony i doświadczony serwis rowerowy jest gotów podjąć się wszystkich wyzwań. Dlatego też będąc na terenie miasta Bydgoszcz i szukając solidnego serwisu oraz części, zachęcamy do skorzystania z naszych usług!

 

TELEFON SERWIS: 729 764 841

W oparciu o wieloletnie doświadczenie świadczymy profesjonalny serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny. Wszelkie naprawy serwisowe przeprowadzamy z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi.

Nasz serwis rowerowy świadczy takie usługi jak:

Powyższy cennik nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Ostateczną cenę usługi podajemy po wcześniejszj wreyfikacji stanu technicznego roweru przeznaczonego do naprawy w naszym warsztacie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl